Pilové listy pro pily ocasky ceník

Pilové listy zhotovené klasickou technologií Bi-metal jsou mimořádně vhodné pro všechny druhy pil "ocasek" i pro některá ruční držadla, například pily typu "kompas". ocsTyto Bi-metalické pilové listy jsou zhotoveny klasickou technologií, kdy je pásek z kvalitní rychlořezné ocele "na tupo" přivařen k nosnému tělu pilového listu, které je zhotoveno z houževnaté a pružné ocele. Listy jsou použitelné pro řez prakticky veškerých materiálů a jejich kombinací (dřeva, plastů a kovů). Typicky uváděným příkladem je řez dřeva, které obsahuje kovové části, hřebíky a šrouby. Používají se v pilách "ocaskách", což jsou velmi užitečné a výkonné pily uplatňující se prakticky ve všech oborech stavebních a jiných řemesel.

PILOVÝ LIST ROVNOBĚŽNÝ Typický pilový list rovnoběžný (nejčastěji používaný) pro přímé a rychlé řezy s variabilními zuby a se zuby konstantními. Je vhodný pro všechny typy materiálů.
Je dodáván v celé řadě variant zubů.


PILOVÝ LIST ZAŠPIČATĚLÝ SE ZUBY TYPU BEARCUT Pilový list zašpičatělý se zuby typu Bearcut je vhodný pro provádění dlouhých dělících řezů, díky velmi agresivnímu typu zubů a je také vhodný pro řez vícevrstvého uspořádání různých materiálů.
Je dodáván v několika variatách zubů.


PILOVÝ LIST O DÉLCE 200MM Tento pilový list o délce 200mm se vyznačuje robustním, mírně ukoseným tělem a má větší tloušťku listu. Je zvláště vhodný pro tzv.: "demoliční práce". Má variabilní zuby velmi agresivního charakteru a je konstruován pro dělení materiálů s nepravidelným povrchem. Jedna varianta zubů.


SPECIÁLNÍ PILOVÝ LIST SE ZUBY VE TVARU "V" Speciální pilový list se zuby ve tvaru "v" konstruovaný pro řezy v rozličných plastových materiálech. Má rovnoběžný tvar. Jedna varianta zubů.


PILOVÝ LIST ROVNOBĚŽNÉHO TVARU Tento pilový list rovnoběžného tvaru má ostří zhotovené ze zrn karbidu wolframu, která jsou připojena k vlastnímu pilovému listu speciální slitinovou ocelí. Využití je především pro řez dřeva, plastů, plastů plněný skleněnými vlákny či jinými abrazivními plnivy, včetně abrazivních materiálů vůbec. Počet zrn na 25mm = 30.    PETR HEINZ
Obchodní systém Starrett-tools
Nad Zámečkem 37/384,150 00 Praha 5-Košíře
        Tel: 00420 224 321 761, mobil: 00420 604 239 784, 00420 602 312 046
     Fax: 00420 257 218 172, www.starrett-tools.cz, e-mail: info@starrett-tools.cz
  IČ:  67966632, DIČ: CZ6709121848                                                                                           ©2005 IT Service, s.r.o